e-Kiosk.pl - Good Food Edycja Polska 5/2019

czytaj

Good Food Edycja Polska

5/2019 (22.05.2019)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł
81,60 zł

Opis

Proste dania na majówkę; kaczka w cydrze i inne cuda na barbecue; tarty ze wszystkim, co kochasz; podstawy pieczenia chleba; ciasteczka do pudełeczka; ciasto bardzo czekoladowe; babeczki na imieniny, śluby, Dzień Matki; cztery pomysły na tosty.

Good Food to największy tytuł kulinarny w Wielkiej Brytanii. Ma też wszelkie cechy, by podbić serca kulinarne polskich czytelników.
To idealny magazyn dla osób, które czerpią przyjemność z przebywania w kuchni i przyrządzania ciekawych potraw „od zera”. Na punkcie takiej kuchni szaleją teraz Anglicy. Wszystkie przepisy są starannie sprawdzone, a gwarancją ich jakości jest rzetelność BBC - źródłowego licencjodawcy, którego prezentacje filmowe przepisów publikowanych w Good Food mają wielomilionowe audytorium na kanałach telewizyjnych i internetowych.
Good Food Polska to praktyczny poradnik, to niekończąca się księga przepisów kulinarnych z najróżniejszych kultur świata. Czytelnik polskiego wydania nie traci żadnych wartości oryginalnego wydania angielskiego. Nasz tytuł licencyjny zachowuje całą nadzwyczaj wartościową treść i atrakcyjną formę edytorską brytyjskiego oryginału.

czytaj więcej zwiń opis