e-Kiosk.pl - Newsweek 17-18/2019

czytaj

Newsweek

17-18/2019 (21.04.2019)

Liczba stron: 164

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Rozmowa z Danutą i Jarosławem Wałęsami; pierwsza kobieta skazana w Polsce na dożywocie za kratami spędziła już 23 lata - brała udział w zabójstwie Jolanty Brzozowskiej; Jacek Braciak; pożar katedry w Paryżu; tęczowa rodzina - wyjechały z Polski, bo chciały wziąć ślub, adoptować syna, normalnie żyć; jak flirtują Polacy; rozmowy o Gdańsku; czy nasza demokracja ma szanse na przeżycie; Iwan Krastew; z bliska - zaskakujące zwyczaje owadów; te cudowne owady; Neron - cesarz, który miał pecha; Józef Beck - ulubiony uczeń Piłsudskiego; hipisi z Sierra Nevada; Kasia Smutniak; sprawa O.J. Simpsona dowiodła, że w Ameryce są dwie sprawiedliwości: dla bogatych i dla biednych; Kylie Jenner; „Daily Mail” - wpływowa brytyjska gazeta, która straszyła Unią, zmienia front; burmistrz South Bend; na majówkę - fragment najnowszej powieści Michela Houellebecqa.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis