e-Kiosk.pl - Wysokie Obcasy - Numer Specjalny 5/2019 - Praca

czytaj

Wysokie Obcasy - Numer Specjalny

5/2019 - Praca (30.04.2019)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
10.80 zł 13.99 zł

Opis

Bohaterką okładki najnowszego numeru „Wysokie Obcasy Praca” jest po raz pierwszy Polka -Grażyna Piotrowska-Oliwa - prezeska zarządu Virgin Mobile Polska. Była też prezeską Orange, PGNIG i członkinią zarządu PKN Orlen. W wywiadzie opowiada m.in. o drodze na szczyt, o pracy w gigantycznych firmach, pasjach i relacji z mężem: Mam ekspansywną osobowość. Nie lubię się dostosowywać do schematów, schylać karku, tylko dlatego że tak wypada. Wiele osób to drażni.

W magazynie również porady Jessici Bennet o tym, jak zabić w sobie wewnętrzną sabotażystkę oraz pokolenie Z na rynku pracy – czy dogada się z innymi pracownikami? Poza tym wiosenne porządki w cyfrowym świecie, jak zaoszczędzić czas spędzony w sieci i odzyskać wolną wolę – radzi Cal Newport.

Katarzyna Łodygowska, autorka bloga Matkaprawnik.pl o tym, jak dogadać się z pracodawcą w sprawie urlopu. Czy szef może go narzucić, albo odwołać go w każdej chwili? Czy rodzicom przysługują szczególne prawa związane z urlopami?

Czytelnicy dowiedzą się też o fenomenie poranka: jak wygląda poranna ramówka ultramaratończyka, coacha, psychoterapeuty i japońskiej guru porządkowania. Czym są „zielone zawody”? Czym zajmuje się m.in. instalator biofilmu, rewilder, czy miejski farmer? Redakcja opisuje zawody, które będą najbardziej pożądane w 2030 r. Oprócz tego fotoreportaż „Kto jeździ rowerem do pracy” - pytamy miejskich rowerzystów, jak to jest dojeżdżać rowerem do krainy korporacji.

„Wysokie Obcasy Praca" to pismo, które chce inspirować kobiety i pomagać im w realizacji wyznaczonych celów zawodowych, bez straty dla życia osobistego. Pierwsze numery zostały entuzjastycznie przyjęte zarówno przez ekspertów, jak i czytelników. Magazyn dostarcza praktycznych informacji o pracy, pasji, życiu, psychologii, nauce i technologiach. Jest odpowiedzią na potrzeby czytelniczek oraz trendy, jakie wyznacza rynek.

Wydanie specjalne cotygodniowego dodatku do sobotniej „Gazety Wyborczej”. Zbiera najlepsze teksty, daje wgląd w przedstawione przekrojowo tematy z różnych dziedzin.

czytaj więcej zwiń opis