e-Kiosk.pl - Wysokie Obcasy - Numer Specjalny 6/2019 - Praca

czytaj

Wysokie Obcasy - Numer Specjalny

6/2019 - Praca (27.06.2019)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.60 zł 13.99 zł

Opis

Bohaterką okładki najnowszego numeru „Wysokie Obcasy Praca” jest Agnieszka Hryniewicz-Bieniek szefowa polskiego oddziału Google’a. W rozmowie z Zuzanną Ziomecką opowiada o tym co pomogło jej wejść na szczyt, jakich kompetencji szuka u swoich pracowników i czego nauczyły ją zawodowe porażki: W moim przypadku było tak, że gdy coś mi się nie udawało, szczegółowo to analizowałam, i to latami, w destrukcyjny sposób. Miałam do siebie pretensje i bardzo surowo się oceniałam. Z wiekiem się przestawiłam.

W dziale psychologia redakcja pisze o tym czy leniuchowanie to sztuka czy grzech, dr Renata Tomaszewska-Lipiec wyjaśnia, że odprężenie się to czasem najlepsze co możemy zrobić dla świata. Poza tym dr Maciej Kościelniak radzi kiedy zmienić zawód i krótki kurs niedoskonałości od Brene Brown.

O współczesnej mitologii i o tym jak kapitalizm wychowuje nasze dzieci rozmawiamy z drem Marcinem Napiórkowskim, radczyni prawna Katarzyna Przyborowska pisze o tym jak przestrzegać prawa będąc blogerem np. czy na L4 można blogować? Dorota Warakomska radzi jak się prezentować. Misiaczek, zdechła ryba i trzy całusy w policzek – witanie się wcale nie jest takie proste. Czytelnicy dowiedzą się również, jak Patty McCord wymyśliła szczęśliwego Netflixa, po czym poznać, że cię nie lubią oraz jak przetrwać w seksistowskim miejscu pracy.

Wydanie specjalne cotygodniowego dodatku do sobotniej „Gazety Wyborczej”. Zbiera najlepsze teksty, daje wgląd w przedstawione przekrojowo tematy z różnych dziedzin.

czytaj więcej zwiń opis