e-Kiosk.pl - LOGO 6/2019

czytaj

LOGO

6/2019 (31.05.2019)

Liczba stron: 148

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.99 zł 9.99 zł

Opis

Temat numeru: supertata (nietypowe prezenty dla dziecka, jak wybrać fotelik do auta, co ugotować juniorowi, jak wychować mistrza); jak sprawdzić swoją płodność; zawody OCR: wszystko o biegach przeszkodowych; test rosyjskiej wódki w Petersburgu; kup zabytkowe auto – stać cię; co zamiast SUV-a; wejdź na gwatemalski wulkan; barberzy testują maszynki i trymery; jaki czytnik e-booków wybrać; jaki ojciec, taki syn – wywiad z Michałem Koterskim.

Miesięcznik „Logo” jest jedynym w Europie cyklicznym wydawnictwem dla mężczyzn łączącym formułę pisma shoppingowego i lifestylowego. Pierwszy numer magazynu (jako kwartalnik) ukazał się w kwietniu 2005 r. w nakładzie 150 tysięcy egzemplarzy. Obecnie średni nakład miesięcznika wynosi 119 tys. egzemplarzy (ZKDP, 2008).

„Logo” adresowane jest do mężczyzn w wieku 25-40 lat, mieszkających w miastach, pracujących, o dochodach powyżej średniej krajowej, którzy decydują o tym jak i na co wydać swoje pieniądze. dbają o siebie, uprawiają sporty, interesują się nowościami i cenią produkty dobrej jakości. W piśmie są rubryki poświęcone modzie, podróżom, elektronice, sportom,, motoryzacji, kosmetykom, kuchni i alkoholom.

„Logo” otrzymało tytuł Debiut Prasowy Roku przyznany w 2006 r. przez branżowy magazyn „Media & Marketing Polska”.

czytaj więcej zwiń opis