e-Kiosk.pl - Polityka 20/2019

czytaj

Polityka

20/2019 (14.05.2019)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 10% w porównaniu do ceny z okładki

369,00 zł

Opis

Rozmowa z dziennikarzem Tomaszem Sekielskim, autorem wstrząsającego dokumentu o ofiarach księży pedofilów; mity o polskim Kościele; bombowy egzamin dojrzałości państwa; jakie są plany Tuska; Olgierd Łukaszewicz - romantyk z misją; sędziowie sami się osądzą; krowy z wolnego chowu; główna ekonomistka EBOiR, profesor Oxfordu Beata Javorcik o tym, jak chronić demokrację przed skutkami globalizacji; co zostało z Funduszu Wczasów Pracowniczych; czyste diesle; Ukraina - kim naprawdę jest nowy prezydent; groźny spam z Afryki Zachodniej; rozmowa z Gunterem Verheugenem o tym, dlaczego Polska nie miałaby dziś szans na wejście do Unii; jak powstawała „Gazeta Wyborcza”; weimarskie fake newsy; wielkie wymieranie gatunków; na ratunek wątrobie; filmowa kariera jordańskiej pustyni; gry z chmury; rozmowa z Piotrem Rypsonem, zwolnionym z Muzeum Narodowego w Warszawie, twórcą tamtejszej galerii sztuki współczesnej; epoka postpiśmienna według Dukaja; powieść - świetny materiał na serial; Charlie LeDuff - Batman z Detroit; frajda z kajta.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis