e-Kiosk.pl - Tygodnik Podhalański 20/2019

czytaj

Tygodnik Podhalański

20/2019 (16.05.2019)

Liczba stron: 48

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.90 zł
125,00 zł

Opis

Agresywna żona - sąsiedzi powiedzieli „dosyć” i postanowili zareagować; dwójka oszustów działających metodą „na policjanta” zatrzymana - przestępcy naciągnęli staruszkę z Nowego Targu na ponad 100 tysięcy złotych; ratować Równię Krupową; minister infrastruktury rozkłada ręce w sprawie przejazdów kolejowych w Rabce; generał Pawlikowski w Chicago; Haijin z Nowego Targu; cerata, części zwierząt, guma, akryl i plastik - dzieła Andrzeja Dziubka obnażają współczesny konsumpcjonizm, tandetę i miałkość; w Czerwonym Dworze wspominano Tadeusza Gąsienicę Giewonta, legendarnego przewodnika, ratownika górskiego i muzykanta w 20. rocznicę śmierci; 40-letni rekord Jacka Niklińskiego; początek sezonu wiosennego w Himalajach; sexturystyka w koloratce; SPORT: koniec niesamowitej serii Podhala; władze polskiego hokeja muszą ustąpić; Lubań i Watra w gazie; Konrad Biela podjął sportowe wyzwanie - po sukcesach w 2WD czas na start w Mitsubishi.

Tygodnik Podhalański to niezależne pismo regionalne – ukazuje się już od 1989 roku na terenie Podhala, Orawy, Spisza i Pienin. Od ponad dziesięciu lat dostępne jest także w Chicago i Toronto. Na jego łamach publikowane są aktualne informacje z regionu.
Obecny nakład wynosi ok. 25 500 egzemplarzy – od 2004 roku nakład kontrolowany jest przez Związek Kontroli i Dystrybucji Prasy. Tygodnik jest publikowany w każdy czwartek.

czytaj więcej zwiń opis