e-Kiosk.pl - Newsweek 21/2019
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Grób księdza Cybuli - mimo że hierarchowie kościelni wiedzieli, że był pedofilem, pochowali go z honorami przy kościele; PiS po filmie braci Sekielskich; sekrety Morawieckiego - nieznane fakty z kariery byłego szefa BZ WBK; jak narodowcy chcą iść po władzę; Ukraińcy - jak im się żyje w Polsce; Nigel Farage - ojciec chrzestny brexitu wraca do gry; prawa kobiet w USA; Polacy w Irlandii; kim był J.R.R. Tolkien; Ryszard Krauze - kłopoty biznesmena; prezenty na komunię; osy - to być może najinteligentniejsze owady - jako jedyne potrafią kierować się logicznym myśleniem; z bliska - paszczaki australijskie; jak obgadywanie uczyniło nas ludźmi; festiwal w Cannes.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis