e-Kiosk.pl - Estrada i Studio 6/2019

czytaj

Estrada i Studio

6/2019 (06.06.2019)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.90 zł 16.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 49% w porównaniu do ceny z okładki

101,00 zł

Opis

Teoria i praktyka normalizacji głośności w serwisach strumieniowych w oparciu o najnowsze narzędzia pomiarowe; zniekształcenia w miksie; technologia uczenia maszynowego wykorzystywana jest jako pomoc twórcza dla producentów muzycznych i wykonawców; sekrety realizatorów – Leslie Brathwaite; testy sprzętu.

Zawartość magazynu Estrada i Studio dzieli się na cztery części: testy najnowszego sprzętu, tutoriale technologiczne, rozmowy i prezentacje muzyczne.
Miesięcznik jest wydawany razem z nośnikami cyfrowymi, których zawartość jest uzupełnieniem publikowanych artykułów. Testowanym produktom zawsze towarzyszy prezentacja audio, a także pełna dokumentacja, filmy i software, dzięki czemu czytelnik otrzymuje komplet informacji na temat sprzętu/oprogramowania. Dołączone do magazynu media elektroniczne stanowią bardzo atrakcyjną dla czytelnika wartość dodaną. Redakcja zleca twórcom produkcję oryginalnych pakietów sampli, dostępnych tylko i wyłącznie na naszych płytach.
Dbamy także o to, by kilka razy do roku zamieszczać na naszych krążkach w pełni funkcjonalne oprogramowanie, udostępnione nam przez jego producentów.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis