e-Kiosk.pl - Newsweek 22/2019

czytaj

Newsweek

22/2019 (26.05.2019)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 30% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

Kardynał Dziwisz milczy w sprawie afery pedofilskiej w polskim Kościele. Co sekretarz papieża ma do ukrycia; Episkopat – czy oczyści go wysłannik papieża arcybiskup Charles Scicluna; Aleksandra Dulkiewicz – prezydent Gdańska o przygotowaniach do obchodów rocznicy 4 czerwca; Polska to dziś nowy kraj. Już nie musisz się wstydzić, że nie lubisz Żydów – reportaż Dawida Karpiuka; Jan Peszek opowiada o życiu na scenie, depresji i aktorskich upokorzeniach; W tym roku hitem są przyjęcia komunijne na stadionach piłkarskich: w lożach VIP; Tajemnicze zaginięcie „Chrztu Warneńczyka” Jana Matejki; Choroba lokomocyjna – mózg interpretuje jazdę jako zatrucie organizmu i dlatego reaguje wymiotami.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis