e-Kiosk.pl - Good Food Edycja Polska 6/2019

czytaj

Good Food Edycja Polska

6/2019 (19.06.2019)

Liczba stron: 104

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł
81,60 zł

Opis

Widowiskowe i bezwysiłkowe dania w 30 minut z tego, co najlepsze w sezonie; nowe odsłony skrzydełek na ostro; ciasto francuskie w nowych aranżacjach; rodzinne barbecue; doskonała tarta cytrynowa, tort na zimno z truskawkami i syropem z kwiatów czarnego bzu oraz prosty tęczowy tort; zdrowe i pomysłowe obiady na co dzień.

Good Food to największy tytuł kulinarny w Wielkiej Brytanii. Ma też wszelkie cechy, by podbić serca kulinarne polskich czytelników.
To idealny magazyn dla osób, które czerpią przyjemność z przebywania w kuchni i przyrządzania ciekawych potraw „od zera”. Na punkcie takiej kuchni szaleją teraz Anglicy. Wszystkie przepisy są starannie sprawdzone, a gwarancją ich jakości jest rzetelność BBC - źródłowego licencjodawcy, którego prezentacje filmowe przepisów publikowanych w Good Food mają wielomilionowe audytorium na kanałach telewizyjnych i internetowych.
Good Food Polska to praktyczny poradnik, to niekończąca się księga przepisów kulinarnych z najróżniejszych kultur świata. Czytelnik polskiego wydania nie traci żadnych wartości oryginalnego wydania angielskiego. Nasz tytuł licencyjny zachowuje całą nadzwyczaj wartościową treść i atrakcyjną formę edytorską brytyjskiego oryginału.

czytaj więcej zwiń opis