e-Kiosk.pl - Młody Technik 7/2019

czytaj

Młody Technik

7/2019 (18.06.2019)

Liczba stron: 128

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.00 zł 9.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 20% w porównaniu do ceny z okładki

95,00 zł

Opis

Czy i kiedy człowiek zrobi dwa kroki dalej w kosmosie? Polecimy na Marsa, bo bardzo chcemy; Kosmos biznesu. Pieniądze czekają w przestrzeni, wystarczy wystrzelić rakietę; Raport MT: Wielki powrót drewna. Las nowych możliwości; Mobilne aplikacje: Test aplikacji: Ochrona prywatności; Matematyka z ludzką twarzą: Dyskretny urok liczb nieparzystych; Koniec i co dalej: Zmierzch przemysłu filmowego. Gasnący blask fabryki snów.

Młody Technik to popularny miesięcznik ukazujący się od 1932 roku. Skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, a szczególnie do młodzieży szkolnej. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie.
Jest to jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki, zalecany jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie i nauczyciele szczególnie cenią rubryki edukacyjne odnoszące się wprost do przedmiotów szkolnych takie jak: Chemia, Fizyka, Matematyka, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis