e-Kiosk.pl - Kot w domu. Instrukcja obsługi

Kot w domu. Instrukcja obsługi

Barbara Sieradzan

Liczba stron: 160

Kupując otrzymujesz:

MOBI, EPUB
Pojedyncze wydanie
24.99 zł

Opis

Zastanawiasz się nad adopcją kota, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Albo może masz już jednego, dwa? lub małe stado w domu, ale nadal nie umiesz poradzić sobie z podawaniem leków, wyjściami do weterynarza czy drapaniem tapicerki? A może po prostu chcesz lepiej zrozumieć swojego kota i być dla niego lepszym opiekunem?

W tej książce znajdziesz propozycję rozwiązań problemów, z którymi spotyka się większość kocich opiekunów. Barbara Sieradzan, związana z miesięcznikiem "Kocie Sprawy", która dzieliła życie z niejednym kotem, w swojej niezwykle osobistej i ciepłej, a zarazem uniwersalnej pod względem problematyki książce przekazuje wiedzę i doświadczenie na temat kocich charakterów i spraw.

Barbara Sieradzan od ponad 20 lat wiąże pracę zawodową, zainteresowania, a nawet sprawy prywatne ze zwierzętami. Od 2002 roku związana stałą współpracą dziennikarską z miesięcznikiem "Mój Pies", potem "Przyjaciel Pies". W miesięczniku "Kocie Sprawy" obecna od początku, autorka cyklu opowiadań satyrycznych "Między nami kocurami", potem stałej rubryki "Lekarz weterynarii" (poradnictwo). Pisała także cykle "Koty warszawskiego ZOO" i "Koty krakowskiego ZOO". Gościła okazjonalnie w innych pismach o tematyce zoologicznej, jak "Kot" czy "Konie i rumaki". Twierdzi, że nie jest uzależniona od kotów. Nikt w to nie wierzy

czytaj więcej zwiń opis