e-Kiosk.pl - Zwierciadło 8/2019

czytaj

Zwierciadło

8/2019 (04.07.2019)

Liczba stron: 212

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
1.99 zł 2.99 zł
59,00 zł

Opis

Body positive to ruch wyzwoleńczy, to manifest: możemy być takie, jakie chcemy; wszystkie wcielenia Jennifer Lopez; jak się (nie) wspieramy; kiedy większa liczba partnerów seksualnych może nas wzbogacić, a kiedy może nam zaszkodzić; jak poprawić pracę mózgu i wspomóc pamięć.

Miesięcznik Zwierciadło to jedyny polski luksusowy magazyn dla kobiet ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku. Jest wielokrotnym laureatem konkursu „GrandFront” na najlepszą okładkę prasową. Unikalna formuła, wysoka jakość merytoryczna oraz nowoczesna i elegancka szata graficzna.
Zwierciadło to pogłębione wywiady, teksty o psychologii, relacjach i zdrowiu, ekskluzywne sesje, bogactwo i różnorodność bohaterów, fotoreportaże ze świata tworzą Zwierciadło godne 60 letniej tradycji pisma. Jednocześnie nowoczesne i wierne tradycji pisma otwartego na spotkania między ludźmi i skłaniającego do refleksji. Zwierciadło to pismo luksusowe, o unikalnej formule łączącej wysmakowaną szatę graficznej i pogłębioną treść. Czytelnicy Zwierciadła to opiniotwórcza grupa o wysokim statusie społeczno-zawodowym oraz potencjale konsumenckim.

czytaj więcej zwiń opis