e-Kiosk.pl - Tygodnik Podhalański 24/2019

czytaj

Tygodnik Podhalański

24/2019 (13.06.2019)

Liczba stron: 48

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.90 zł
125,00 zł

Opis

W szpitalu wygrywa strach – Ludzie tu pracują jak myszy pod miotłą. Boją się głośno powiedzieć, że bezpieczeństwo pacjentów jest zagrożone; Śmierć na lotnisku – 21-letni Damian z Dębna wjechał motocyklem wprost pod lądujący szybowiec. Chłopak zginął na miejscu;Kodeks (anty)reklamowy – pierwsza gmina, która chroni przestrzeń publiczną przed chaosem reklamowym; Na „Ratunek” – niewielka, prosta aplikacja uratowała skórę niejednemu turyście, który popadł w tarapaty na górskim szlaku; Jest nakaz rozbiórki dźwigu do skoków na bungee przy Piłsudskiego. Właściciel twierdzi, że to nie obiekt budowlany, a pojazd.

Tygodnik Podhalański to niezależne pismo regionalne – ukazuje się już od 1989 roku na terenie Podhala, Orawy, Spisza i Pienin. Od ponad dziesięciu lat dostępne jest także w Chicago i Toronto. Na jego łamach publikowane są aktualne informacje z regionu.
Obecny nakład wynosi ok. 25 500 egzemplarzy – od 2004 roku nakład kontrolowany jest przez Związek Kontroli i Dystrybucji Prasy. Tygodnik jest publikowany w każdy czwartek.

czytaj więcej zwiń opis