e-Kiosk.pl - O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą 7/2019

czytaj

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą

7/2019 (08.07.2019)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł 12.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 23% w porównaniu do ceny z okładki

111,00 zł

Opis

Tai-chi, akupunktura, a nawet placebo pozwolą zapomnieć o przewlekłym bólu; przebywając na słońcu można obniżyć ryzyko rozwoju raka jelita grubego, piersi oraz gruczołu krokowego; konsekwentna walka o czystość może okazać się przyczyną osłabienia układu odpornościowego; jak za pomocą diety pokonać chorobę Crohna i zapalenie jelita grubego; 9 sposobów na chrapanie; aromaterapia może być przełomem w leczeniu choroby z Lyme; jak uniknąć operacji biodra.

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą to dwumiesięcznik wydawany na licencji bestsellerowego w Anglii, USA i Australii poradnika medycznego „What Doctors Don’t Tell You”. Pismo nie tylko ujawnia niedociągnięcia i ograniczenia medycyny oficjalnej, ale również podaje szereg alternatywnych metod leczenia.
Wielką zaletą magazynu jest prezentowanie poważnej wiedzy w sposób przystępny i atrakcyjny dla każdego. Jest kierowany do wszystkich osób dbających o swoje zdrowie, ale dominującą grupą czytelników są kobiety. Stąd w doborze tematów pierwszeństwo maja artykuły poświęcone kobiecym problemom zdrowotnym na różnych etapach życia i aspektom zdrowotnym diety, kultury fizycznej oraz zabiegów higienicznych i kosmetycznych.
To lektura obowiązkowa dla każdego, kto ceni swoje zdrowie. Pamiętaj - tylko my opisujemy to O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą!

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis