e-Kiosk.pl - auto motor i sport 8/2019

czytaj

auto motor i sport

8/2019 (12.07.2019)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.99 zł 9.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 17% w porównaniu do ceny z okładki

99,00 zł

Opis

Nowe modele sezonu 2020; 10 fascynujących silników; najbardziej komfortowy model z logo M, jaki stworzyło BMW; pierwszy test nowego modelu Skody; pierwsze w Europie hybrydowe Subaru; BMW 2 AT I Mercedes B, rodzinne auta z wyższej półki; Ferrari 488 Pista; tak przyspieszają i tak hamują auta zapakowane ponad dach; hybrydy - z instalacją o napięciu 48 woltów i typu plug-in; sezon rajdowy 2019.

„auto, motor i sport” jest miesięcznikiem wywierającym istotny wpływ na ostateczne decyzje czytelników co do wyboru marki i modelu kupowanego samochodu, sposobu finansowania zakupu, a także nabywania odpowiednich akcesoriów. Pismo ma wśród czytelników opinię „fachowego doradcy”. Tej roli nie są w stanie zapewnić inne media.

„auto, motor i sport” zawdzięcza swoją unikalną pozycję systematycznie publikowanym testom najnowszych samochodów wprowadzanych do sprzedaży na polski rynek, długodystansowym testom porównawczym, ukazującym pełne koszty eksploatacji samochodów w warunkach polskich, szczegółowym informacjom o bezgotówkowych lub kredytowych formach zakupu samochodów (banki, biura kapitałowe) oraz bardzo ważnym w polskich warunkach testom porównawczym samochodów używanych i przeglądom dostępnych na polskim rynku akcesoriów samochodowych (m.in.: systematyczne testy opon letnich i zimowych).

Numer 6/2006 możesz pobrać za darmo!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań opublikowanych do 31.01.2011 jest dla tego tytułu wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis