e-Kiosk.pl - Digital Camera Polska 7/2019

czytaj

Digital Camera Polska

7/2019 (12.07.2019)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.50 zł 19.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 39% w porównaniu do ceny z okładki

139,00 zł

Opis

10 sztuczek, które pozwolą Wam zrobić świetne, nietypowe wakacyjne zdjęcia; Joanna Helander o emigracji, trudnej historii, silnych kobietach i o wolności na wystawie „Baby patrzą”; Nick Brandt o swoim nowym cyklu „This Empty World”; testy fotograficznych toreb na rolkach i uniwersalnych superzoomów; czy tańsza wersja EOS-a R okaże się dobrym wyborem dla ambitnego amatora.

Digital Camerajest miesięcznikiem wydawanym na licencji brytyjskiego wydawnictwa Future w 20 krajach świata. Na wszystkich lokalnych rynkach jest uznanym liderem i wyznacza standardy w segmencie miesięczników fotograficznych.
Edycja polska, oprócz materiałów z oryginalnego wydania, zawiera informacje przygotowane specjalnie dla polskich czytelników, dostosowane do realiów rodzimego rynku. Na ponad 100 stronach profesjonaliści podpowiadają jak najlepiej wykorzystać sprzęt i poprawić fotograficzny warsztat oraz inspirują do kreatywnej pracy z aparatem. Siłą magazynu są nie tylko artykuły poradnikowe, ale również niezależne, wiarygodne testy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis