e-Kiosk.pl - Newsweek 26/2019
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 30% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

Zabójstwo 10-latki – Całe szczęście, że go tak szybko złapali – mówią w Mrowinach. – Jakby nie siedział do niedzieli, ludzie z okolicy sami by znaleźli winnego; Prof. Andrzej Rzepliński o nadużywaniu władzy przez państwo; Jacek Karnowski – PiS boi się samorządowców – uważa prezydent Sopotu; Skazany za Smoleńsk – Tomasz Arabski w roli kozła ofiarnego; Jak zmienia nas internet – Kobiety szukają w sieci podziwu, dlatego tak chętnie wrzucają swoje zdjęcia. Mężczyźni wolą gry i pornografię; Mamed Khalidov – słynny zawodnik MMA w kłopotach; Co z emeryturami – wyjaśnia analityk finansowy Piotr Kuczyński.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis