e-Kiosk.pl - Młody Technik 8/2019

czytaj

Młody Technik

8/2019 (21.08.2019)

Liczba stron: 128

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.00 zł 9.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 20% w porównaniu do ceny z okładki

95,00 zł

Opis

Megalomania. Wieża Babel XXI wieku; Budowanie w skali XXXL. Rozmiar, który ma znaczenie; Hybrydy elektryczno-wodorowe – przyszłość motoryzacji? Pożegnanie z benzyną; Matematyka z ludzką twarzą: Myślenie ma kolosalną przyszłość; Chemia inna niż w szkole: Te, które tworzą sole; Technologia i muzyka: AKG K175 – słuchawki dynamiczne; MT testuje: Zestaw słuchawkowy na miarę XXI wieku.

Młody Technik to popularny miesięcznik ukazujący się od 1932 roku. Skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, a szczególnie do młodzieży szkolnej. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie.
Jest to jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki, zalecany jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie i nauczyciele szczególnie cenią rubryki edukacyjne odnoszące się wprost do przedmiotów szkolnych takie jak: Chemia, Fizyka, Matematyka, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis