e-Kiosk.pl - Newsweek 27/2019
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 30% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

Czy da się pokonać PiS – wyborcze zwycięstwo zależy od tego, czy opozycja jest w stanie pokazać, że byłaby naprawdę lepsza; Mikołaj Pawlak – kim jest nowy rzecznik praw dziecka; Już mamy katastrofę – za to, co robimy, zapłacą rachunek nasze dzieci – rozmowa z Marcinem Popkiewiczem, fizykiem jądrowym; Tropikalny żar sprawia, że życie osób starszych i chorych staje się nie do zniesienia; Pieniądze albo życie – ile zapłacimy za ocieplenie; Wakacje 1939 – lato w cieniu wojny; Kurorty Ameryki – nocne orgie, uzbrojeni strażnicy, domy po kilkadziesiąt milionów dolarów – reportaż Piotra Milewskiego; Grzyby rządzą światem – bez nich życie prawdopodobnie nigdy nie mogłoby się przenieść z oceanów na lądy – dowiedli naukowcy.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis