e-Kiosk.pl - elektro.info 7-8/2019

czytaj

elektro.info

7-8/2019 (14.08.2019)

Liczba stron: 92

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.00 zł 13.00 zł

Opis

Instalacje elektryczne w osiedlowych budynkach wielorodzinnych; współczynnik bezpieczeństwa FS dla przekładników prądowych; uproszczony projekt zasilania i sterowania pompy przydomowej przepompowni ścieków; zestawienie przemienników częstotliwości nn; energia wiatrowa – jeden z głównych rodzajów energii ze źródeł odnawialnych w kontekście danych statystycznych w latach 2013–2017 oraz wymogów w zakresie lokalizacji inwestycji; dwukierunkowa przetwornica dla systemów magazynowania energii; zasilanie budynków w energię elektryczną w warunkach normalnych a zasilanie w warunkach pożaru.

elektro.info to miesięcznik, który powstał w 2001 roku. Skierowany jest przede wszystkim do tych specjalistów, którzy chcą stale weryfikować i pogłębiać swoją wiedzę oraz rozwijać umiejętności zawodowe. Zamieszczane na łamach czasopisma artykuły merytoryczne opracowywane są przez zespół, prowadzony przez praktyka - projektanta elektryka z wieloletnim doświadczeniem. Ich tematyka dotyczy:

  • ochrony przeciwporażeniowej i odgromowej,
  • systemów gwarantowanego zasilania,
  • instalacji elektroenergetycznych,
  • oświetlenia i inteligentnego budynku,
  • pomiarów i bezpieczeństwa użytkowania instalacji i urządzeń elektroenergetycznych.


Jako jedyne czasopismo na rynku elektro.info w każdym wydaniu publikuje autorski projekt instalacji elektrycznej - e.projekt. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego umieściło miesięcznik na liście czasopism punktowanych.
Materiały publikowane w czasopiśmie uzupełnia zawartość serwisu www.elektro.info.pl.

czytaj więcej zwiń opis