e-Kiosk.pl - Digital Camera Polska 8/2019

czytaj

Digital Camera Polska

8/2019 (06.08.2019)

Liczba stron: 135

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.50 zł 19.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

139,00 zł

Opis

Najlepsze zdjęcia naszych Czytelników; O pracy na rzecz ochrony ginących gatunków rozmawiamy z fotografem aktywistą; Kreatywne projekty, które pozwolą Ci rozwinąć swój talent; Kulisy studyjnej sesji reklamowej biżuterii z udziałem modelki; Aż siedmiu fotografów słynnej agencji Magnum Photos podpowiada, jak fotografować na ulicy; Pomagamy i rozwiązujemy Wasze fotograficzne problemy; Praktyczny przewodnik po Photoshopie i Lightroomie.

Digital Camerajest miesięcznikiem wydawanym na licencji brytyjskiego wydawnictwa Future w 20 krajach świata. Na wszystkich lokalnych rynkach jest uznanym liderem i wyznacza standardy w segmencie miesięczników fotograficznych.
Edycja polska, oprócz materiałów z oryginalnego wydania, zawiera informacje przygotowane specjalnie dla polskich czytelników, dostosowane do realiów rodzimego rynku. Na ponad 100 stronach profesjonaliści podpowiadają jak najlepiej wykorzystać sprzęt i poprawić fotograficzny warsztat oraz inspirują do kreatywnej pracy z aparatem. Siłą magazynu są nie tylko artykuły poradnikowe, ale również niezależne, wiarygodne testy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis