e-Kiosk.pl - Top dogg

Top dogg

Jens Lapidus

Liczba stron: 502

Kupując otrzymujesz:

MOBI, EPUB
Pojedyncze wydanie
35.90 zł

Opis

Tajemnicza grupa wpływowych mężczyzn przez dziesięciolecia wykorzystywała seksualnie nastolatki, brutalnie uciszając każdego, kto tylko spróbował ją zdemaskować.

W trzeciej części cyklu o osobliwych partnerach, eksgangsterze Teddym i adwokatce Emelie, sprawa siatki powraca i zyskuje na aktualności. Utworzona przez policję specjalna jednostka ma za zadanie odkryć, kto należał do szajki, ale śledztwo tkwi w martwym punkcie. Do tego jedyna z wykorzystywanych kobiet, która zgodziła się zeznawać, zostaje zamordowana. Zdesperowana Emelie zwraca się o pomoc do swojego byłego partnera i kochanka. Ktoś jednak próbuje zmylić ich trop, sięgając po ekstremalne środki.

Nikola, siostrzeniec Teddy?ego, postanawia nie popełniać przestępczych błędów wuja. Ale gdy w porachunkach gangsterskich ginie jego najlepszy przyjaciel, chęć zemsty zwycięża nad praworządnością. Życie na krawędzi prowadzi też studentka Roksana, marząca o tym, by zostać zauważona, bawić się w najlepszych klubach i liczyć w towarzystwie nadającym ton? Ściga ją jednak samozwańczy król koksu. Żeby wyjść z tego starcia zwycięsko, Roksana musi zrobić coś jeszcze bardziej szalonego.

Top Dogg jest mocnym zakończeniem historii znanej z dwóch poprzednich powieści Lapidusa - VIP Room i Sztokholm Delete, cieszących się w Szwecji dużą popularnością.

czytaj więcej zwiń opis