e-Kiosk.pl - T3 9/2019
 
Pojedyncze wydanie
5.00 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 43% w porównaniu do ceny z okładki

49,70 zł

Opis

SAMSUNG Q950R – telewizor 8K drugiej generacji od Samsunga w atrakcyjnej oprawie; Życie w 5G – sprawdź telefony, które przygotują cię na technologiczną rewolucję; Roboty Roomba kończą właśnie 17 lat. To dobry moment na prześledzenie historii sprzętu, który odmienił sposób, w jaki myślimy o domowych obowiązkach; Najciekawsze modele samochodów, jakie możesz znaleźć w salonach; Recenzje: FiiO FH7, Naim Mu-so (druga generacja), Jabra Evolve 65t, Audio Pro Addon T3, Garmin Dash Cam Mini, JBL Partybox 100, TP-Link RE300, Fostex TM2 True Wireless, Luxman L-509X oraz Oculus Quest.

T3 to Technologie Trzeciego Tysiąclecia. Ten stylowy brytyjski magazyn zawitał do Polski już z początkiem listopada! Magazyn jest tworzony z myślą o ludziach, dla których gadżety i sprzęt elektroniczny mają tak samo duże znaczenie, jak dobór ubrania, samochodu, czy sposobu spędzania wolnego czasu.
Każdy numer miesięcznika T3 to ponad 120 stron poświęconych najnowszym modelom telefonów komórkowych, aparatów cyfrowych, sprzętu audio i HD. To porywające sesje zdjęciowe i ekskluzywne reportaże.
Do numeru 11/2011 T3 ukazywał się w cyklu dwumiesięcznym.

czytaj więcej zwiń opis