e-Kiosk.pl - Good Food Edycja Polska 9/2019

czytaj

Good Food Edycja Polska

9/2019 (29.08.2019)

Liczba stron: 104

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł 12.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 43% w porównaniu do ceny z okładki

81,60 zł

Opis

Nowe, zdrowe produkty na polskim rynku, przepisy kuchni tajskiej, zaproszenia na imprezy; Mieszanki przyprawowe z najgorętszych stron świata; Przepisy Rosie Birkett pełne sezonowych warzyw i owoców; Polędwica, ziemniaki, puddingi i tarta tatin, czyli menu Toma Kerridge’a; Cztery składniki i obiad gotowy; Pomysły na obfitą, ale niskokaloryczną kolację z piekarnika; Dania do spakowania, nie tylko dla dzieci.

Good Food to największy tytuł kulinarny w Wielkiej Brytanii. Ma też wszelkie cechy, by podbić serca kulinarne polskich czytelników.
To idealny magazyn dla osób, które czerpią przyjemność z przebywania w kuchni i przyrządzania ciekawych potraw „od zera”. Na punkcie takiej kuchni szaleją teraz Anglicy. Wszystkie przepisy są starannie sprawdzone, a gwarancją ich jakości jest rzetelność BBC - źródłowego licencjodawcy, którego prezentacje filmowe przepisów publikowanych w Good Food mają wielomilionowe audytorium na kanałach telewizyjnych i internetowych.
Good Food Polska to praktyczny poradnik, to niekończąca się księga przepisów kulinarnych z najróżniejszych kultur świata. Czytelnik polskiego wydania nie traci żadnych wartości oryginalnego wydania angielskiego. Nasz tytuł licencyjny zachowuje całą nadzwyczaj wartościową treść i atrakcyjną formę edytorską brytyjskiego oryginału.

czytaj więcej zwiń opis