e-Kiosk.pl - Avanti 9/2019

czytaj

Avanti

9/2019 (30.08.2019)

Liczba stron: 172

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.40 zł 5.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 40% w porównaniu do ceny z okładki

43,20 zł

Opis

Brąz to nowa czerń. Różnorodność odcieni sprawia, że każdy typ cery i urody znajdzie coś dla siebie; Nie ma nic bardziej kobiecego niż sukienka w kwiaty. W tym sezonie królują wielkie, przeskalowane; Na planie naszej sesji z Adrianem podpatrywaliśmy projektanta przy pracy. To rzadka okazja, było interesująco i inspirująco; Nadwrażliwość skóry to utrapienie 40-50% Polek. Dermatolog radzi, jak „uspokoić” skórę, złagodzić dyskomfort, zredukować rumień; Co nowego na mieście? Gdzie byłyśmy, co widziałyśmy w ostatnim miesiącu.

Pierwszy na polskim rynku magazyn dla kobiet z segmentu tzw. pism shoppingowych. Zadebiutował w marcu 2004 roku. Średni nakład miesięcznika wynosi 250 tys. egzemplarzy (ZKDP, 2008).

Tematyka „Avanti” związana jest z modą i urodą. Miesięcznik prezentuje modne ubrania, buty i dodatki z najnowszych kolekcji dostępnych w polskich, sieciowych sklepach. Wszystkie produkty opatrzone są ceną i nazwą sklepu. Dodatkową atrakcją są informacje o wyprzedażach, promocjach i kupony rabatowe.

Pismo skierowane jest do kobiet w wieku 18-30 lat, mieszkanek miast, aktywnych, pewnych siebie, zadbanych, zainteresowanych nowymi trendami w modzie i urodzie, zdrowym trybem życia i lubiących robić zakupy.

„Avanti” ma na swoim koncie kilka prestiżowych nagród, w tym: tytuł Debiut Roku przyznany w 2004 r. przez branżowy magazyn „Media i Marketing Polska” oraz nagrody Media Trendy 2005 w kategoriach Magazyn Roku i Debiut Roku.

czytaj więcej zwiń opis