e-Kiosk.pl - Po prostu Kasia

Po prostu Kasia

Marta Namruf

Liczba stron: 134

Kupując otrzymujesz:

EPUB, MOBI
Pojedyncze wydanie
27.00 zł

Opis

Kłótnia z młodszą siostrą - któż tego nie zna? Gdy Kasia w przypływie złości wypowiada życzenie, że nie chce już więcej oglądać Gabrysi ani mamy, nawet przez chwilę nie podejrzewa, że może się ono spełnić. A to za sprawą spełniaka - wysłannika z Królestwa Zła, ukrywającego się pod postacią pluszowego misia.

Przerażona swoim uczynkiem dziewczynka nie pozostaje jednak bez pomocy. Gdy w jej pokoju pojawia się krasnoludek, a zwykła lalka ożywa, Kasia dowiaduje się o baśniowej krainie, istniejącej tuż obok realnego świata. Aby odnaleźć mamę i siostrę, musi odbyć długą, pełną niebezpieczeństw podróż, a wysłannicy złego króla Markosa już na nią czekają?

W trakcie przeprawy przez nieznane ziemie będzie mogła liczyć na pomoc niezwykłych przyjaciół, jednak najtrudniejsza próba dopiero przed nią?

Czy Kasia sobie poradzi?

Wbiegła z powrotem na górę do swojego pokoju, dopadła do szafki i nagle zdała sobie sprawę, że w pomieszczeniu znajduje się ktoś jeszcze. Odwróciła się na pięcie i skamieniała. Na łóżku siedział mały pomarszczony człowieczek w pomarańczowej kurtce, niebieskich pantalonach, wielkich butach i czerwonej czapie na głowie. Ogromna siwa broda okalała jego twarz, z której wystawały duży nos i para czarnych jak węgiel oczu. Kate wprost nie mogła oderwać od niego wzroku.
- Nieładnie tak się w kogoś wpatrywać - zaskrzeczał człowieczek, patrząc spod przymkniętych powiek. - Krasnoludka nie widziałaś?

czytaj więcej zwiń opis