e-Kiosk.pl - Wysokie Obcasy Extra 10/2019

czytaj

Wysokie Obcasy Extra

10/2019 (23.09.2019)

Liczba stron: 212

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.20 zł 7.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 40% w porównaniu do ceny z okładki

57,60 zł

Opis

Maja Ostaszewska. Polki wciąż wychodzą z szafy; Xawery Żuławski. Nie czułem się niekochany; Virginia Hall. Najważniejszy szpieg aliantów; Izabela Morska diagnozuje system; Sarah Perry. Każdy ma swoją bestię; Taco Hemingway i Dawid Podsiadło razem na Narodowym; Kantemir Bałagow i jego „Wysoka dziewczyna”; Cillian Murphy czeka, aż mu włosy odrosną; Wystawa Olafura Eliassona i jego rzeźby ze światła; O czym śpiewa Kuba Wandachowicz; Zofia Milska-Wrzosińska: Czy wszystko w związku da się naprawić; Jak się nie wypalić w pracy.

Wysokie Obcasy Extra to specjalne wydanie magazynu, dostępne w samodzielnej sprzedaży. Pierwszy numer ukazał się na rynku w kwietniu 2010 i spotkał się z dużym zainteresowaniem odbiorców. W wyniku tego zainteresowania w roku 2010 Wysokie Obcasy Extra były kwartalnikiem, ale głosy czytelników ośmieliły nas do decyzji o dwumiesięczniku w roku 2011 i miesięczniku w 2014.
Wydania przygotowywane są z myślą o stałych i nowych czytelniczkach i czytelnikach; prezentują wywiady z interesującymi osobami, felietony i teksty stałych, lubianych autorów, wyjątkowe sesje mody i urody.
Magazyn Wysokie Obcasy Extra jest skierowany do osób wykształconych, aktywnych, ciekawych świata, zainteresowanych kulturą, psychologią, polityką, ale także otwartych na niebanalne propozycje modowe i kulinarne. Główną grupę odbiorców tworzą kobiety z wyższym wykształceniem, w wieku 25-35 lat, o otwartych umysłach, pracujące, rodzinne, również feministki. Do czytania magazynu redakcja zaprasza też panów.

czytaj więcej zwiń opis