e-Kiosk.pl - Newsweek 36/2019
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 30% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

Po 25 latach walki o to, by Polki mogły rodzić po ludzku, wciąż zdarzają się poniżanie, ból i ignorancja; Afera w Ministerstwie Sprawiedliwości wywołała groźną dla PiS mobilizację wyborców opozycji; Telewizja w służbie PiS – każdy materiał „Wiadomości” jest zapętlonym spotem wyborczym; Co to znaczy być patriotą – mówi kulturoznawca dr hab. Marcin Napiórkowski, autor wydanej właśnie książki „Turbopatriotyzm”; Lasy Amazonii płoną, bo prezydent Brazylii pozwolił niszczyć puszczę; Lakiery do paznokci – trzy polskie firmy walczą ostro o światowy rynek.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis