e-Kiosk.pl - Toxyczne dziewczyny

Toxyczne dziewczyny

Rory Power

Liczba stron: 249

Kupując otrzymujesz:

MOBI
Pojedyncze wydanie
30.75 zł

Opis

Powieść, niepodobna do niczego, co już znasz.
Minęło osiemnaście miesięcy, odkąd na szkołę dla dziewcząt Raxter nałożono kwarantannę, Tox pogrążył wyspę i wywrócił życie Hetty do góry nogami.

Zaczęło się powoli. Z początku umierali tylko nauczyciele. Potem Tox przeniósł się na podopieczne, wykręcając i zmieniając ich ciała. Teraz, odcięte od reszty świata i pozostawione same sobie na wyspie, dziewczyny nie wychodzą poza ogrodzenie szkoły. Tox zmienił lasy w dzikie i niebezpieczne, a uczennice czekają na lekarstwo, które obiecano im dostarczyć. Tox przenika do wszystkiego.
Kiedy Byatt znika, Hetty robi wszystko, aby ją odnaleźć, nawet jeśli oznacza to złamanie kwarantanny i walkę z potwornościami czającymi się za ogrodzeniem. Gdy się tego podejmuje, odrywa, że w historii Raxter kryje się znacznie więcej, niż mogłaby kiedykolwiek przypuszczać.
"Toxyczne dziewczyny to gwałtowna i pełna emocji powieść.

Jestem przekonany, że będziemy świadkami pojawienia się nowej, znaczącej gwiazdy literackiej".
Jeff VanderMeer, autor bestselleru "New York Timesa" - Annihilation

"Toxyczne dziewczyny

to odważna, pełna wyobraźni, emocjonująca i przerażająca powieść o moich marzeniach - opisuje ogromną odwagę i siłę dziewczyn oraz porażającą moc ich przyjaźni. Niesamowity, niezapomniany sukces".

Claire Legrand, autorka bestselleru "New York Timesa" - Furyborn
"Ta oszałamiająco wyjątkowa, odważna i klimatyczna powieść zafascynowała mnie od pierwszej strony. Niesamowita wyspa Raxter przenika każdą scenę, a bohaterki Rory Power są bezwzględne oraz szczere. Na każdej kolejnej stronie dosłownie jaśnieją. To przełomowa, spekulatywna historia - brutalna i piękna, surowa i odważna.

Uwielbiam tę książkę". 
Emily Suvada, autorka bestselleru "New York Timesa" - This Mortal Coil

czytaj więcej zwiń opis