e-Kiosk.pl - Koniec warty

Koniec warty

Stephen King

Liczba stron: 442

Kupując otrzymujesz:

EPUB, MOBI
Pojedyncze wydanie
33.00 zł

Opis

Czy leżący w niej pacjent, Brady Hartsfield, słynny Zabójca z Mercedesa, jest rzeczywiście tylko niezdolnym do kontaktu ze światem "warzywkiem" i - jak twierdzą lekarze - nie ma szans na poprawę?

Detektyw Bill Hodges jakoś w to nie wierzy, a jego podejrzenia nasilają się, gdy dochodzi do samobójstw ludzi, którzy przed sześcioma laty ucierpieli podczas Masakry Mercedesem. I nie myli się. Harsfield nie tylko odzyskał pełnię władz umysłowych, ale i odkrył w sobie nowe zdolności: telekinezy oraz wnikania w umysły innych ludzi. A to w przypadku psychopaty może się okazać tragiczne w skutkach.

Policja, jak to policja, chce mieć święty spokój. Znowu więc wygląda na to, że powstrzymanie szaleńca - który jest tym bardziej niebezpieczny, że internet pozwala mu nieskończenie rozszerzać pole działania - spadnie na Billa Hodgesa i dwoje jego przyjaciół, Holly Gibney i Jerome?a Robinsona.

Końcu warty Stephen King wprowadza do powieści detektywistycznej to, co jest jego znakiem firmowym - elementy paranormalne. Ku radości fanów obu gatunków!

 

 

czytaj więcej zwiń opis