e-Kiosk.pl - Wysokie Obcasy Extra 11/2019

czytaj

Wysokie Obcasy Extra

11/2019 (17.10.2019)

Liczba stron: 212

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.20 zł 7.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 27% w porównaniu do ceny z okładki

69,99 zł

Opis

Helena Bonham Carter nie chce być królową; Prof. Bogdan de Barbaro wie, jak ją sobie zrobić; Stella McCartney. Snobka w biodegradowalnej bluzie; Simone de Beauvoir. Umysł jak brzytwa i namiętne ciało; Natasza Goerke o powietrznych pogrzebach; Jowita Budnik: Wcale nie jestem poczciwa; „Mroczne materie”. Serial fantasy nie tylko dla nastolatków; Baranek Shaun. Najprzystojniejsza owca w kosmosie; Jak odzyskać piersi; Prof. Zbigniew Lew-Starowicz namawia do wyrafinowania.

Wysokie Obcasy Extra to specjalne wydanie magazynu, dostępne w samodzielnej sprzedaży. Pierwszy numer ukazał się na rynku w kwietniu 2010 i spotkał się z dużym zainteresowaniem odbiorców. W wyniku tego zainteresowania w roku 2010 Wysokie Obcasy Extra były kwartalnikiem, ale głosy czytelników ośmieliły nas do decyzji o dwumiesięczniku w roku 2011 i miesięczniku w 2014.
Wydania przygotowywane są z myślą o stałych i nowych czytelniczkach i czytelnikach; prezentują wywiady z interesującymi osobami, felietony i teksty stałych, lubianych autorów, wyjątkowe sesje mody i urody.
Magazyn Wysokie Obcasy Extra jest skierowany do osób wykształconych, aktywnych, ciekawych świata, zainteresowanych kulturą, psychologią, polityką, ale także otwartych na niebanalne propozycje modowe i kulinarne. Główną grupę odbiorców tworzą kobiety z wyższym wykształceniem, w wieku 25-35 lat, o otwartych umysłach, pracujące, rodzinne, również feministki. Do czytania magazynu redakcja zaprasza też panów.

czytaj więcej zwiń opis