e-Kiosk.pl - Jezioro Ciszy. Inni

Jezioro Ciszy. Inni

Anne Bishop

Liczba stron: 420

Kupując otrzymujesz:

MOBI, EPUB
Pojedyncze wydanie
34.90 zł

Opis

Anne Bishop wraca do świata Innych - bestselerowej serii docenionej przez "The New York Times"!

Niezależna powieść ze świata Innych, nie wymaga znajomości poprzednich tomów serii.

W ramach ugody rozwodowej Vicki DeVine przejmuje stary ośrodek nad Jeziorem Ciszy w miasteczku, które nie jest kontrolowane przez ludzi. Miejsca takie jak Sprężynowo nie są oddzielone od terenów Innych ? dominujących drapieżników, które rządzą większością lądu i wszystkimi akwenami na świecie. A kiedy nie ma granic, nigdy nie wiadomo, co cię obserwuje?
Vicki ma nadzieję na rozpoczęcie nowego życia, jednak gdy Aggie Wrona - jej zmiennokształtna lokatorka - znajduje martwego człowieka, zaczynają się problemy. Śledczy chcą zrzucić na Vicki winę za śmierć mężczyzny, chociaż dowody jednoznacznie wskazują na to, że zabiła go siła inna niż ludzka. Czy Vicki i jej przyjaciele znajdą odpowiedzi na nawarstwiające się pytania? Jedno jest pewne ? aby przeżyć, będą musieli poświęcić wszystko, co mają.
Na terytorium kontrolowanym przez Innych - wampiry, zmiennokształtnych i jeszcze bardziej śmiercionośne istoty paranormalne - ludzkie prawa nie obowiązują. I ludzie nigdy, przenigdy nie powinni o tym zapominać?

"Uwielbiam, uwielbiam Jezioro Ciszy. Wszystko, co napisze Anne Bishop, trafia na moją półkę z książkami". - Patricia Briggs, "The New York Times"

"Książki Anne Bishop w sposób niespotykany łączą humor i dreszcz grozy. Jej świat jest zdumiewająco oryginalny" -
Charlaine Harris, "The New York Times"

czytaj więcej zwiń opis