e-Kiosk.pl - Szczurki wchodzą na antenę

Szczurki wchodzą na antenę

Rafał Witek

Liczba stron: 48

Kupując otrzymujesz:

EPUB, MOBI
Pojedyncze wydanie
4.99 zł

Opis

Poznajcie wesołą ferajnę szczurków! Oto: Ząbek, Norman, Doktorek, Siostry Szmelc, Trampek i Znajda. Cała siódemka mieszka w kanałach i właśnie wpadła na pomysł założenia własnej stacji telewizyjnej! Problem w tym, że każdy ma własną wizję programu stacji i nie chce słuchać pozostałych kompanów. Czy szczurkom uda się dojść do kompromisu i zrealizować marzenia? Przed nimi wiele przygód i emocji. Szalone pomysły szczurków jak zwykle zaskakują i bawią. Dzięki nim rozwiążesz najdziwniejsze zagadki i utrwalisz wiedzę nabytą w szkole!


"Szczurki wchodzą na antenę" to książka z serii "Czytam i główkuję" z zadaniami matematycznymi dla dzieci wieku 7-9 lat. Ta bestsellerowa seria łączy czytanie z interaktywną zabawą! Opowiadania czołowych pisarzy literatury dziecięcej wzbogacone zostały zagadkami i łamigłówkami rozwijającymi logiczne myślenie. Młodzi czytelnicy wraz z bohaterami serii rozwiązują podchwytliwe zagadki i łamigłówki. Interaktywna zabawa dostarcza sporej dawki humoru i pobudza kreatywne myślenie! Postacie szczurków stworzył znany autor książek dla dzieci Rafał Witek.


Rafał Witek (ur. 1971) - autor powieści, wierszy oraz słuchowisk dla dzieci i młodzieży. Jest absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych we Wrocławiu. Publikował w czasopiśmie dla dzieci "Świerszczyk". Jest felietonistą magazynu dla rodziców "Twoje Dziecko" i portalu qlturka.pl
Współpracuje z warszawskim chórem dziecięcym MILLE VOCI. Popularność przyniosły mu powieści dla dzieci, m. in. "Plaża tajemnic", "Julka, Kulka, Fioletka i ja", "Klub latających ciotek" oraz seria "Bzik & Makówka". W 2015 roku otrzymał ogólnopolską nagrodę literacką im. Kornela Makuszyńskiego, był także laureatem konkursu im. Astrid Lindgren oraz konkursu wydawnictwa ZNAK.

czytaj więcej zwiń opis