e-Kiosk.pl - FC Barcelona - Więcej niż futbol

FC Barcelona - Więcej niż futbol

Dariusz Tuzimek

Liczba stron: 160

Kupując otrzymujesz:

MOBI, EPUB
Pojedyncze wydanie
12.99 zł

Opis

"FC Barcelona. Więcej niż futbol" to książka, którą musi mieć każdy fan piłki nożnej! Fascynująca opowieść o wielkim katalońskim klubie piłkarskim. W środku czeka na Was mnóstwo ciekawostek o słynnym stadionie Camp Nou, anegdotki z piłkarskiego świata oraz informacje o legendarnych meczach i szokujących transferach. Poznacie historie wielu dawnych i współczesnych piłkarzy, a także ich trenerów. Przeczytacie o legendarnej rywalizacji z Realem Madryt i kultowych meczach El Clasico.

FC Barcelona to "mes que un club" - więcej niż klub! Dlatego podczas lektury poznacie także Barcelonę jako miasto i centrum Katalonii. Przeczytacie więcej o stosunkach Katalończyków z Królestwem Hiszpanii. Barca od początku istnienia łączy Katalończyków w ich walce o niepodległość, a od pewnego czasu prężnie wspiera akcje charytatywne i niesie pomoc potrzebującym.

To doskonała lektura, by nie tylko poszerzyć wiedzę na temat jednego z najlepszych klubów piłkarskich na świecie, ale także inspiracja do walki o marzenia! W ich realizacji nie można zapominać o pracy zespołowej - tylko działając wspólnie można osiągnąć sukces.

Książka Dariusza Tuzimka jest wciągającym zapisem rozmowy ojca z synem. Podsłuchujcie i korzystajcie bez granic!

czytaj więcej zwiń opis