e-Kiosk.pl - Tajemnica namokniętej gąbki

Tajemnica namokniętej gąbki

Zofia Stanecka

Liczba stron: 152

Kupując otrzymujesz:

MOBI, EPUB
Pojedyncze wydanie
12.99 zł

Opis

Bartek i Ziutek są świadkami niezwykłych wydarzeń. W ich szkole dzieją się naprawdę dziwne rzeczy. Ktoś podmienia worki w szatni i chowa buty. Na dodatek nieustannie moczy kredę i gąbkę do ścierania tablicy. Poruszeni chłopcy w trybie pilnym zwołują po lekcjach naradę. We dwóch postanawiają rozwikłać tajemnicę namokniętej gąbki. Czy uda im się ustalić sprawcę całego zamieszania? Może to jakiś potwór z piwnicy? Jedno jest pewne - rozwiązanie zagadki to dopiero początek ich przygód!


Autorką "Tajemnicy namokniętej gąbki" jest Zofia Stanecka - autorka bestsellerowej serii o "Basi" oraz wielu innych książek i opowiadań dla dzieci. Opowieść zilustrowała Agnieszka Surma.

Książka należy do serii "Czytam sobie z bakcylem", nowej propozycji literackiej dla starszych dzieci. Propozycje "z bakcylem" skierowane są do młodych czytelników, którzy opanowali już trzy poziomy podstawowej serii, a zarażeni bakcylem czytania chcą dalej rozwijać swoją pasję.

Nowa propozycja to kolejne fascynujące przygody i wciągające historie spod piór najlepszych autorów i ilustratorów! Jeszcze więcej stron niezapomnianych wrażeń!

Zofia Stanecka - autorka książek dla dzieci. Jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Największą popularność przyniosła jej seria książek o Basi, przeznaczona dla najmłodszych czytelników. Zofia Stanecka pisze także książki do serii "Czytam sobie", "Poczytaj ze mną" oraz "Czytam i główkuję". Jest autorką opowiadań ("Świat według dziadka"), baśni i powieści ("Tajemnica Namokniętej Gąbki", "Księga Ludensona", "Domino i Muki. Po drugiej stronie czasu"), a także trylogii fantasy dla dzieci "Gdy pada deszcz". Wydała także dwa poradniki o zasadach dobrego zachowania dla najmłodszych: "Damą być" oraz "Rycerzem być".


Seria "Czytam sobie z bakcylem" jest nową propozycją literacką dla dzieci. Wyrasta z bestsellerowej serii "Czytam sobie", która wspiera samodzielne czytanie u najmłodszych.

"Czytam sobie z bakcylem" skierowana jest do starszych dzieci, które opanowały 3 poziomy podstawowej serii, a zarażone bakcylem czytania chcą dalej rozwijać swoją pasję.

Nowa propozycja to kolejne fascynujące przygody i wciągające historie spod piór najlepszych autorów i ilustratorów! Jeszcze więcej stron niezapomnianych wrażeń!

czytaj więcej zwiń opis