e-Kiosk.pl - Avanti 11/2019

czytaj

Avanti

11/2019 (25.10.2019)

Liczba stron: 164

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.40 zł 5.99 zł

Opis

Street Fashion – lata 70.; Elegant Sport – Ubrania i dodatki oraz zestaw w dwóch cenach; Maryśka i jej jesienna stylizacja; Buty muszkieterki; Makijaż: czerwone wino; Premiery, zapowiedzi, rekomendacje; Nasze ulubione miejsca w sieci: blogi, sklepy internetowe i inne ciekawostki.

Pierwszy na polskim rynku magazyn dla kobiet z segmentu tzw. pism shoppingowych. Zadebiutował w marcu 2004 roku. Średni nakład miesięcznika wynosi 250 tys. egzemplarzy (ZKDP, 2008).

Tematyka „Avanti” związana jest z modą i urodą. Miesięcznik prezentuje modne ubrania, buty i dodatki z najnowszych kolekcji dostępnych w polskich, sieciowych sklepach. Wszystkie produkty opatrzone są ceną i nazwą sklepu. Dodatkową atrakcją są informacje o wyprzedażach, promocjach i kupony rabatowe.

Pismo skierowane jest do kobiet w wieku 18-30 lat, mieszkanek miast, aktywnych, pewnych siebie, zadbanych, zainteresowanych nowymi trendami w modzie i urodzie, zdrowym trybem życia i lubiących robić zakupy.

„Avanti” ma na swoim koncie kilka prestiżowych nagród, w tym: tytuł Debiut Roku przyznany w 2004 r. przez branżowy magazyn „Media i Marketing Polska” oraz nagrody Media Trendy 2005 w kategoriach Magazyn Roku i Debiut Roku.

czytaj więcej zwiń opis