e-Kiosk.pl - Legia to jest potęga

Legia to jest potęga

Dariusz Tuzimek

Liczba stron: 192

Kupując otrzymujesz:

MOBI, EPUB
Pojedyncze wydanie
12.99 zł

Opis

Ponad 100 lat temu Legia rozegrała swój pierwszy mecz.  Ciężką pracą zawodników i trenerów oraz wsparciem kibiców zapracowała na miano najpotężniejszego klubu piłkarskiego w Polsce. Mimo tego, że w jej historii zapisały się nie tylko wielkie wzloty, ale i spektakularne upadki, zawsze mogła liczyć na swoich kibiców. Oddanych, wiernych i lojalnych. Nikt nie dopinguje piłkarzy tak jak oni!

 

Książka Dariusza Tuzimka jest opowieścią o narodzinach Legii, najlepszych meczach i piłkarskich gwiazdach - tych sprzed lat i współczesnych. Pokazuje fenomen starej i nowej Żylety na warszawskim stadionie. Przede wszystkim jest hołdem dla tych, którzy podczas meczów siedzą na trybunach i śpiewają na całe gardło: "Legia to jest potęga".

 

Na fanów klubu czeka mnóstwo archiwalnych i współczesnych fotografii, historia herbu Legii oraz wiele ciekawostek i anegdot związanych ze środowiskiem. To doskonały "elementarz" dla każdego młodego kibica. W książce znajduje się specjalna część ze zdjęciami zawodników i miejscem na autografy.  Bo Legia to coś więcej niż strzelanie goli! To legenda wyryta w sercach!

czytaj więcej zwiń opis