e-Kiosk.pl - Czas na Wnętrze 11/2019

czytaj

Czas na Wnętrze

11/2019 (04.11.2019)

Liczba stron: 192

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.80 zł 14.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

95,20 zł

Opis

W tym wnętrzu projektanci z szacunkiem podeszli do jego industrialnej historii; Przestronny apartament w Warszawie zachwyca prostą elegancją; Mieszkanie w starej, berlińskiej kamienicy zyskało zupełnie nowy wygląd; Warto zainwestować w polskie malarstwo dwudziestolecia międzywojennego; Sięgamy po urządzenia, dzięki którym zadbamy o zdrowie; Smaczne, zdrowe i kolorowe – takie śniadania warto robić.

„Czas na Wnętrze” to nowy tytuł wśród kolorowych magazynów poświęconych aranżacji i wykończeniu wnętrz.

„Czas na Wnętrze” celuje w segment premium i skierowany jest do osób urządzających swoje domowe wnętrza z pasją, zaangażowaniem i stylistycznym zacięciem. Jest to propozycja dla osób szukających inspiracji i pomysłów odbiegających od typowych aranżacji, choć nie oznacza to, że proponowane rozwiązania będą drogie i pełne przepychu.

Nowy magazyn chce nie tylko inspirować i dostarczać pomysły, ale także pomagać w ich realizacji. Stąd motto pisma, które brzmi „od inspiracji do realizacji”. Co to oznacza w praktyce? Do każdego reportażu zdjęciowego przedstawiającego wnętrze dobierane są oferty przedmiotów identycznych lub bardzo podobnych do tych, które widoczne są na zdjęciach. Czytelnik otrzymuje informację, gdzie i za ile może taki przedmiot kupić.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis