e-Kiosk.pl - Digital Camera Polska 11/2019

czytaj

Digital Camera Polska

11/2019 (13.11.2019)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.50 zł 19.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

139,00 zł

Opis

Kalendarz Lavazza 2020 – zaglądamy do najnowszej edycji słynnego kalendarza, stworzonego w tym roku przez wielkiego Davida LaChapelle’a; Tim Flach – o fotograf i w służbie ochrony przyrody rozmawiamy z fotografem dzikich zwierząt; Dawid Markoff zabiera nas za kulisy bieliźnianej sesji w hotelowym pokoju; Przedstawiamy 50 sprawdzonych sposobów na fotografowanie jesieni; Dowiedz się, jak na wygląd zdjęcia wpływa perspektywa; Pomagamy i rozwiązujemy Wasze fotograficzne problemy; Minitest sześciu obiektywów efektowych, które pozwalają robić kreatywne zdjęcia; Sony A6400 – pełny test bezlusterkowca z matrycą APS-C dla wymagającego amatora lub vlogera.

Digital Camerajest miesięcznikiem wydawanym na licencji brytyjskiego wydawnictwa Future w 20 krajach świata. Na wszystkich lokalnych rynkach jest uznanym liderem i wyznacza standardy w segmencie miesięczników fotograficznych.
Edycja polska, oprócz materiałów z oryginalnego wydania, zawiera informacje przygotowane specjalnie dla polskich czytelników, dostosowane do realiów rodzimego rynku. Na ponad 100 stronach profesjonaliści podpowiadają jak najlepiej wykorzystać sprzęt i poprawić fotograficzny warsztat oraz inspirują do kreatywnej pracy z aparatem. Siłą magazynu są nie tylko artykuły poradnikowe, ale również niezależne, wiarygodne testy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis