e-Kiosk.pl - Kuglarz

Kuglarz

Anna Sokalska

Liczba stron: 259

Kupując otrzymujesz:

EPUB, MOBI
Pojedyncze wydanie
29.99 zł

Opis

 

Wszystkie drogi prowadzą do piekła? Sięgnij po trzeci tom niezwykłego cyklu urban fantasy "Opowieści z Wieloświata"!

We Wrocławiu znów zaroiło się od zmór, demonów i nosicieli klątw. Zbliża się rok przestępny i złowieszczy układ gwiazd, który towarzyszył największym konfliktom w historii. Równowaga między światami jest zachwiana, a w oddzielających je barierach powstają kolejne wyrwy. Upadłe Istoty pragną przedostać się do wymiaru żywych i uwolnić zakazaną moc - aby zapobiec katastrofie, która może doprowadzić do Armagedonu, osłabieni anielscy Strażnicy muszą polegać na pomocy ludzi. U rozwierających się nad Ślężą wrót stoi już dawny, krwawy bożek...

Jasna, Anastazja i ich towarzysze mają szansę odkupić winy i pokonać swoje klątwy, lecz każda decyzja wymaga poświęcenia - swoich wartości, przyjaciół lub losów Wieloświata. W nieoczywistym starciu postaci z różnych wierzeń dobre intencje stają naprzeciw gorzkim prawdom, a pytanie o prawo do życia w imię własnych zasad nabiera nowego wymiaru.
Opisane w "Wiedźmie" i "Żertwie" wydarzenia splatają się w finale niezwykłej intrygi, snutej przez przebiegłego demona-kuglarza.

 

czytaj więcej zwiń opis