e-Kiosk.pl - Gitarzysta 11/2019

czytaj

Gitarzysta

11/2019 (12.11.2019)

Liczba stron: 148

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.50 zł 16.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 33% w porównaniu do ceny z okładki

128,00 zł

Opis

Molly Tuttle zdążyła już sporo namieszać w muzycznym świecie, zdobywając liczne nagrody za niezwykłe umiejętności songwriterskie i gitarowe; Eric Bibb, jeden z największych na świecie bluesmanów grających akustycznie; Philip Sayce, wulkan bluesowej energii i właściciel wspaniałej gitary nazywanej przez siebie „Mother”; Eric Gales przetrwał walkę z uzależnieniem i pobyt w więzieniu, aby powrócić na scenę w jeszcze lepszej formie; Toronzo Cannon pracuje na co dzień jako… kierowca autobusu w Chicago; Grzegorz Kapołka, współpracujący od dekad z Irkiem Dudkiem, wydał właśnie swój siódmy autorski album studyjny; gitary: 70 Fender American Ultra Stratocaster HSS, Gibson Les Paul Special, Ibanez RG5120M, Solar A2.7, Sterling StingRay SR30, Vintage VE440WK, VE660WK, V880WK; efekty: BOSS EQ-200, Mooer GE150, J. Rockett Lenny; stały dodatek: Basista.

Gitarzysta zawiera opisy nowości oraz wnikliwe testy najnowszego sprzętu leżącego w kręgu zainteresowania każdego gitarzysty: instrumentów, procesorów efektów, wzmacniaczy itp. Magazyn ma też obszerną część o charakterze dydaktycznym, w skład której wchodzą dokładne transkrypcje najbardziej znanych utworów z repertuaru najpopularniejszych wykonawców, analiza stylu gry gitarzystów światowego formatu, cykliczne warsztaty tematyczne, wywiady z czołowymi muzykami i zespołami. Wszystkie te zalety sprawiają, że Magazyn Gitarzysta osiągnął niezwykłą popularność wśród społeczności polskich gitarzystów - zarówno zawodowych muzyków jak i amatorów.
Od października 2010 roku wewnątrz Magazynu Gitarzysta ukazuje się, w formie dodatku, Magazyn Basista - pierwszy w Polsce periodyk skierowany do miłośników gitary basowej.


Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis