e-Kiosk.pl - Newsweek 44/2019

czytaj

Newsweek

44/2019 (27.10.2019)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 20% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

O śmierci przy kolacji - takie spotkanie to okazja, by z bliskimi porozmawiać o umieraniu; za kulisami farmy trolli - tropy prowadzą do podejrzanego o korupcję Bartłomieja Misiewicza; rozmowa z żoną i dziećmi Piotra Szczęsnego, który podpalił się dwa lata temu na pl. Defi lad w Warszawie; sąd nad Schetyną; dlaczego młodzi lekarze emigrują; z psem człowiek nie czuje się sam; o męskim pożądaniu mówi seksuolog prof. Zbigniew Lew-Starowicz; walka stulecia - George Foreman kontra Muhammad Ali; dlaczego Hiszpania się dzieli; Kurdowie - naród zdradzony; Amerykanie o śmierci - pochówki w kosmosie i w lodówce, dowcipy zamiast patetycznych inskrypcji i Halloween; zawody przyszłości - jakich kwalifi kacji i profesji będzie wymagał przyszły rynek pracy; czy da się zreformować kapitalizm; upiorne gadżety na Halloween; jak bakterie bronią się przed antybiotykiem; Faksymile najsłynniejszego manuskryptu starożytnego Egiptu można będzie oglądać w czterech polskich muzeach; z bliska - szczury w Nowym Jorku; geoinżynieria - jak ochłodzić Ziemię; KULTURA: Krzysztof Varga; Agnieszka Smoczyńska; „Król przyjmuje” - o nowej książce Eduardo Mendozy pisze Wojciech Engelking; tęsknota za lokajem - czyli stara służba po nowemu.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis