e-Kiosk.pl - Avanti 12/2019

czytaj

Avanti

12/2019 (22.11.2019)

Liczba stron: 164

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.40 zł 5.99 zł

Opis

Przygotowałyśmy dla Was zestawienie najmodniejszych płaszczy, które nie wyjdą szybko z mody; W tych czasach każdy już wszystko ma, trudno sprawić radość bliskim. Nasze podpowiedzi ułatwią Ci wybór; Rok 2019 obfitował w wyjątkowe premiery kosmetyczne. Prezentujemy te, które podbiły nasze serca; Co nowego na mieście? Gdzie byłyśmy, co widziałyśmy w ostatnim miesiącu.

Pierwszy na polskim rynku magazyn dla kobiet z segmentu tzw. pism shoppingowych. Zadebiutował w marcu 2004 roku. Średni nakład miesięcznika wynosi 250 tys. egzemplarzy (ZKDP, 2008).

Tematyka „Avanti” związana jest z modą i urodą. Miesięcznik prezentuje modne ubrania, buty i dodatki z najnowszych kolekcji dostępnych w polskich, sieciowych sklepach. Wszystkie produkty opatrzone są ceną i nazwą sklepu. Dodatkową atrakcją są informacje o wyprzedażach, promocjach i kupony rabatowe.

Pismo skierowane jest do kobiet w wieku 18-30 lat, mieszkanek miast, aktywnych, pewnych siebie, zadbanych, zainteresowanych nowymi trendami w modzie i urodzie, zdrowym trybem życia i lubiących robić zakupy.

„Avanti” ma na swoim koncie kilka prestiżowych nagród, w tym: tytuł Debiut Roku przyznany w 2004 r. przez branżowy magazyn „Media i Marketing Polska” oraz nagrody Media Trendy 2005 w kategoriach Magazyn Roku i Debiut Roku.

czytaj więcej zwiń opis