e-Kiosk.pl - Live Sound & Installation 11/2019

czytaj

Live Sound & Installation

11/2019 (15.11.2019)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.40 zł
42,60 zł

Opis

5 października w TAURON Arenie Kraków odbył się jubileuszowy koncert z okazji 40-lecia pracy artystycznej Zbigniewa Preisnera; RedNet, skalowalny system dystrybucji sygnałów audio; Claypaky Xtylos - nowe, innowacyjne urządzenie oświetleniowe; szkolenie z zakresu systemów Line Array RCF-a; nowege biuro Manufaktury Technologicznej we Wrocławiu; Grand Touring Outline - wielkoformatowy system przeznaczony do nagłaśniania stosunkowo dużych wydarzeń.

Czytelnicy Live Sound & Installation mogą zapoznać się zarówno z najnowszymi światowymi trendami w zakresie techniki estradowej, jak i osiągnięciami polskich projektantów i realizatorów.
Pismo prezentuje nowe urządzenia i systemy, a także interesujące instalacje, zarówno stałe (teatry, kluby, sale audytoryjne i obiekty użytku publicznego), jak i touringowe (koncerty, festiwale).
Największy nacisk kładzie się na przekazywanie wiedzy z zakresu projektowania i doboru odpowiednich komponentów systemów dźwiękowych i oświetleniowych, rozwiązywania problemów związanych z projektowaniem i eksploatacją tych systemów oraz ich obsługą.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis