e-Kiosk.pl - O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą 12/2019

czytaj

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą

12/2019 (01.12.2019)

Liczba stron: 140

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł 12.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 23% w porównaniu do ceny z okładki

111,00 zł

Opis

Jak usprawnić pracę tarczycy; uwaga na rakotwórczy tlenek tytanu; jak schudnąć i zatrzymać zespół metaboliczny; 5 sposobów na stany lękowe; czy utajone infekcje mogą być przyczyną zaburzeń auto immunologicznych; leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów za pomocą osocza bogatopłytkowego; raport specjalny - sprawcza moc umysłu.

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą to dwumiesięcznik wydawany na licencji bestsellerowego w Anglii, USA i Australii poradnika medycznego „What Doctors Don’t Tell You”. Pismo nie tylko ujawnia niedociągnięcia i ograniczenia medycyny oficjalnej, ale również podaje szereg alternatywnych metod leczenia.
Wielką zaletą magazynu jest prezentowanie poważnej wiedzy w sposób przystępny i atrakcyjny dla każdego. Jest kierowany do wszystkich osób dbających o swoje zdrowie, ale dominującą grupą czytelników są kobiety. Stąd w doborze tematów pierwszeństwo maja artykuły poświęcone kobiecym problemom zdrowotnym na różnych etapach życia i aspektom zdrowotnym diety, kultury fizycznej oraz zabiegów higienicznych i kosmetycznych.
To lektura obowiązkowa dla każdego, kto ceni swoje zdrowie. Pamiętaj - tylko my opisujemy to O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą!

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis