e-Kiosk.pl - Nowa Technika Wojskowa 12/2019

czytaj

Nowa Technika Wojskowa

12/2019 (18.12.2019)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.99 zł 14.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 46% w porównaniu do ceny z okładki

195,00 zł

Opis

18. Dywizja Zmechanizowana dziś i jutro. Wywiad z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim; Huta Stalowa Wola – rozwój produktów i nowe projekty; Chińskie bojowe wozy piechoty; Pancerze kompozytowo-ceramiczne [2] Budowa; Nowe wcielenia Challengera 2; Trzydzieści bombowych lat B-2 Spirit; Latająca cysterna i nie tylko; Dokdo i Marado – południowokoreańska recepta na „lekki lotniskowiec”.

Nowa Technika Wojskowa jest pierwszym w Polsce całkowicie niezależnym, prywatnym czasopismem o tematyce ogólnowojskowej. Ukazuje się od 1991 r. Znajdziecie w nim materiały poświęcone aktualnym problemom rozwoju techniki wojskowej, najnowsze informacje o polskim i światowym przemyśle obronnym, szczegółowe opisy sprzętu wojskowego, wywiady z osobami wnoszącymi istotny wkład w obronność kraju, liczne materiały dotyczące bieżącej sytuacji militarnej na świecie, oraz zmiany zachodzące w NATO. Ponadto w każdym czasopiśmie znajdziecie obszerny dział poświęcony historii techniki wojskowej. Doborowy zespół autorów gwarantuje dużą rzetelność, oraz wysoki poziom merytoryczny czasopisma.


Zobacz też: wydania specjalne. Osoby, które wykupią prenumeratę roczną lub dwuletnią miesięcznika, otrzymują w tym czasie wszystkie wydania specjalne bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis