e-Kiosk.pl - Newsweek 48/2019

czytaj

Newsweek

48/2019 (24.11.2019)

Liczba stron: 136

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 20% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

Idą podwyżki - rząd sięga do naszych portfeli; dlaczego PiS prowadzi zabójczą politykę; Wolne Sądy - co zmieni wyrok TSUE; walka o duszę lewicy; nowa dywizja powstaje w Siedlcach, ale polska armia jest w kryzysie; chore ryby - co się stało w Zatoce Puckiej; Fame MMA; jak żyje 14 milionów Polaków wykluczonych komunikacyjnie; czy dzieci tyją przez problemy dorosłych; groby niezgody - gdzie pochować dyktatora; acqua alta w Wenecji; prezydent USA szykanujący mniejszości seksualne kontra gej; gadżety - smartfony; hipnoza - ukryte moce mózgu; z bliska - mrówka; misie koala - z powodu ogromnych pożarów w Australii grozi im wyginięcie; insulinooporność - to wymówka otyłości, którą wymyślili dietetycy i niektórzy lekarze; Kazik Staszewski - dokument „Kult Film” o nim i o zespole właśnie wszedł do kin; Marcin Masecki - pianista od wszystkiego; triatloniści - liczy się nie tylko zwycięstwo.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis