e-Kiosk.pl - Newsweek 49/2019

czytaj

Newsweek

49/2019 (01.12.2019)

Liczba stron: 112

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 30% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

Szymon Hołownia – czy Polacy czekają na prezydenta spoza świata polityki; Sojusz tronu z ołtarzem – władza katolicka, ale czy chrześcijańska; Polacy 50+ – power generation mają tylko jedno życie; Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz – ich sukcesy i porażki; Azjaci w ojczyźnie Chopina – w Polsce nauczyli się, że jeśli odpoczną, to potem będą pracować lepiej; Jakub Frank – każdy liczący się w Warszawie arystokrata chciał go zaprosić do swego salonu; Książę Andrzej – ukochany syn Elżbiety II wpędził brytyjską monarchię w największy kryzys od ponad 20 lat.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis